skip_main skip_menu skip_search

Nože s rukoväťou z dreva a ocele

Pomáhame s výberom

Zrušiť všetky filtre

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Vyskakovací nôž Ganzo G707

zdarma

3x

Zavírací nůž G707 s mechanismem rychlého otevírání. Vzhled nože je velice elegantní a propracovaný do nejmenších detailů.

Skladom 4 ks, 25. - 26. 7. u vás

€ 32.9

Nôž Kandar N300

Veľký lovecký nôž N300 s pevnou čepeľou je ladený do poľovníckych ornamentov, na pozadí ktorých sa snúbi tmavé drevo a nerezová oceľ. Nôž je dodávaný spoločne s čiernym nylonovým puzdrom zdobeným červeným stehom.

Dočasne nedostupný

€ 21.8

Detail

Nôž Kandar N306

Tento praktický nôž s Full Tang konštrukciou a drevenými črienkami určite poteší nejedného poľovníka. Dodáva sa v koženom puzdre s prievlakom na opasok a vďaka jeho kompaktným rozmerom ho môžete mať neustále po ruke.

Skladom 8 ks, 25. - 26. 7. u vás

€ 14.2

Nôž Kandar N492

Kandar N492 je kompaktný zatvárací nôž s ľúbivým dizajnom a drevenými črienkami. Dodáva sa v cordurovom puzdre s opaskovým pútkom a jeho celková dĺžka v otvorenom stave dosahuje 17 cm.

Skladom 11 ks, 25. - 26. 7. u vás

€ 9.5

Zatvárací nôž Kandar Tajga II

Zatvárací nôž Kandar Tajga II sa vyznačuje robustnou rukoväťou s krásnymi drevenými črienkami. Tento model sa dodáva v cordurovom puzdre s pútkom na opasok a jeho celková dĺžka v otvorenom stave je 205 mm.

Dočasne nedostupný

€ 11.5

Detail

Doporučené články

Montáž a nastrelenie puškohľadu - ako na to

Poradíme vám s výberom montáže a dozviete sa ako nastreliť puškohľad, nech už sa ho chystáte pripevniť na vzduchovku či guľovnicu. Článok je určený hlavne pre strelcov začiatočníkov.

Lukáš Hajný,

Vzduchovky s tureckými koreňmi

Turecké vzduchovky predstavujú fenomén, ktorý stále evolvuje a neprestáva prekvapovať novými technickými riešeniami a nápaditými dizajnovými prvkami.

Ako sa starať o zbrane?

V tomto článku sa dozviete, prečo zbrane čistiť a ako pri tom postupovať. Povieme si tiež niečo k čistiacim a konzervačným prípravkom. Najprv si povieme, ako čistiť palné zbrane. Potom sa pustíme aj do čistenia plynoviek.

Lukáš Hajný,

Top 5 nožov

Každý nôž sa hodí na niečo iné a vybrať ten správny môže byť celkom fuška – najmä keď ich máme v ponuke stovky. Preto sme vybrali top 5 nožov, na ktoré sa môžete spoľahnúť.

Videorecenzia: Epic Airguns a model Two

V dnešnej videorecenzii sa zameriame na českú značku Epic Airguns a jej špičkovú modulárnu vzduchovku Epic Two, ktorú si môžete prispôsobiť k obrazu svojmu.

Marek Děngl,

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz

Pridajte sa k viac ako 100.000 odberateľom a získajte novinky, akcie a recenzie

Prihlásením súhlasíte so spracovaním osobných údajov.