##skip_main ##skip_menu ##skip_search

PCP vzduchovky

Vzduchovka RTI Prophet 6,35 mm čierna

Moderná vzduchovka PCP od slovinského výrobcu RTI má modulárnu konštrukciu s jednoduchým ladením.
Viac informácií

Dlhodobo nedostupný

€ 1 202.8

Chcem info na e-mail, až bude skladom

Odoslaním stráženia súhlasíte so spracovaním osobných údajov

Kaliber:
6,35 mm / .25
Strelivo:
Diabolky
Úsťová rýchlosť:
280 m/s
Energia:
85 J

Zobraziť ďalšie parametre

Záruka:
24 měsíců
Výrobca:
RTI Arms
EAN:
202020100662
Katalógový kód:
RTIPRO25B

RTI Arms Ďalšie produkty výrobcu

Podobné produkty

Sme špecialisti na voľne predajné zbrane

Popis produktu

Strojovo preložené

Slovinská spoločnosť RTI vypočula volanie strelcov po zmene a vytvorila veľmi špeciálnu zbraň. Výsledkom je seriózny kus železa, ktorý sa úplne vymyká zaužívaným štandardom.

RTI Prophet je kompaktná vzduchovka s ostrým taktickým vzhľadom a úžasnou presnosťou.

Prophet dáva šancu strelcom, ktorí radi experimentujú. Hlaveň sa dá ľahko vymeniť za inú, pričom rám zbrane zostáva rovnaký. Stačí si vybrať hlaveň v obľúbenom kalibri (.177, .22, .25 a .30) a vymeniť ju pomocou príslušného nástroja. Samozrejme, na ústí je závit 1/2 UNF pre moderátor hluku.

Nakladanie je hladké a spoľahlivé. Po vystrelení posledného kolíka zostane páka záveru v zadnej polohe a už sa nedá vyprázdniť. Výrobca venoval veľkú pozornosť vyladeniu spúšťacieho mechanizmu. Pomocou dvoch skrutiek umiestnených v pažbe môžete nastaviť chod spúšte a odpor. Hlavným bezpečnostným prvkom pušky je manuálna poistka.

Na montáž puškohľadu sa používa štandardná 22 mm lišta weaver. Tá sa nachádza aj na spodnej strane rámu a uľahčí pripevnenie dvojnožky. Prorok dobre padne do ruky vďaka ergonomickej rukoväti štandardu AR-15.

Kľúčové funkcie

- Presná hlaveň
- Vyladená spúšť
- Modularita
- Jednoduchá výmena kalibru
- Taktický dizajn

Obsah balenia

  • Vzduchová puška

Parametre

Výrobca:
RTI Arms
Kaliber: ?
6,35 mm / .25
Strelivo:
Diabolky
Úsťová rýchlosť: ?
280 m/s
Energia: ?
85 J
Hmotnosť:
3300 g
Celková dĺžka:
710 mm
Dĺžka hlavne:
600 mm
Mieridlá:
Nie
Montážna lišta:
Ano
Má zásobník:
Áno
Kapacita zásobníka:
10
Materiál pažby:
Kov
Pohon: ?
PCP
Regulátor tlaku: ?
Áno
Záruka:
24 měsíců

Doporučené strelivo (5)

Doporučujeme prikúpiť (96)

Recenzie zákazníkov (0)

Ohodnoťte tovar ako prvý a pomôžte iným s výberom.

Pridať hodnotenie

Ohodnotením súhlasíte s pravidlami publikácie. Po ich overení bude recenzia obratom zverejnená.

Dotazy k produktu (1)

M
Marián, 07.09.2021
Prosím Vás, viete približne kedy ju budete mať na sklade?
M
Michal , 07.09.2021
Dobrý den, další termín naskladnění bohužel nemáme potvrzen. Zde si můžete nastavit hlídání dostupnosti: https://www.balistas.cz/vzduchovka-rti-prophet-6-35mm-black/
S produktom poradíme

Položte svoj dotaz

Náhradné diely (1)

Doporučené články

Ako plniť PCP vzduchovky

V tomto článku sa pozrieme na to, ako naplniť PCP vzduchovku. Pre tých, ktorí nie sú na tento proces zvyknutí, to môže byť trochu mätúce. Všetko preto vysvetlíme od začiatku.

Ako sa starať o zbrane?

V tomto článku sa dozviete, prečo zbrane čistiť a ako pri tom postupovať. Povieme si tiež niečo k čistiacim a konzervačným prípravkom. Najprv si povieme, ako čistiť palné zbrane. Potom sa pustíme aj do čistenia plynoviek.

Lukáš Hajný,

Ako si zvoliť vhodné strelivo do vzduchovky

Ako vzduchovkové strelivo vám primárne poslúžia diabolky, olovené alebo oceľové BB broky. Každé z nich má svoje špecifické využitie. V nasledujúcich riadkoch si o strelive povieme viac.

Jan Kaleta,

Vzduchovky EPIC ONE

Dlho očakávané české vzduchovky EPIC ONE sú konečne tu! Pozrite sa s nami, aké varianty sú k dispozícii podľa kalibru, dĺžky hlavne, prevedenia kartuše a čo všetko si k nim môžete dokúpiť.

Bc. Michal Kuczaj,

Videorecenzia: Vzduchovka FX IMPACT M3

Tentoraz sme testovali streľbu z najobľúbenejšieho modelu švédskeho výrobcu FX Airguns – PCP vzduchovky FX Impact M3. Pozrite sa, ako to dopadlo.

Jan Kaleta,

Videoreport: ShotShow 2024

Pozrite sa s nami na to najlepšie a najzaujímavejšie, čo ponúka tohtoročná výstava Shot Show v Las Vegas v USA.

Marek Děngl,

Videorecenzia: Epic Airguns a model Two

V dnešnej videorecenzii sa zameriame na českú značku Epic Airguns a jej špičkovú modulárnu vzduchovku Epic Two, ktorú si môžete prispôsobiť k obrazu svojmu.

Marek Děngl,

Videorecenzia: TAIPAN Veteran II

Pozrime sa, ako sa rozšíril sortiment TAIPAN a aké modely nájdete v našom e-shope.

Marek Děngl,

Video: Epic Airguns - Predstavenie modelu One

Predstavujeme dlho očakávaný bullpup model ONE od českej značky EPIC AIRGUNS, ktorý bude k dispozícii v desiatkach rôznych variantov. Či už ide o kaliber, dĺžku hlavne, kartušu alebo typ pažby, každý si nájde niečo pre seba.

Marek Děngl,

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz

Neujde ti žiadna novinka ani akcia – prihlás sa na odber

Prihlásením súhlasíte so spracovaním osobných údajov.