skip_main skip_menu skip_search

PCP vzduchovky

Vzduchová puška Taipan Veteran Standard 6,35 mm Káva

Taipan Veteran je vynikajúcim príkladom vzduchovej pušky PCP s populárnou konštrukciou bullpup. Montuje sa v Českej republike
Viac informácií

Dočasne nedostupný

€ 1 531.7

Chcem info na e-mail, až bude skladom

Odoslaním stráženia súhlasíte so spracovaním osobných údajov

Záruka:
24 měsíců
Výrobca:
Taipan
EAN:
8594198001809
Katalógový kód:
TAP18

Ďalšie produkty výrobcu

Podobné produkty

Popis produktu

Taipan Veteran je vynikajúcim príkladom vzduchovej pušky PCP s populárnou konštrukciou bullpup. Hoci korene značky siahajú na Ukrajinu, všetky vzduchovky Taipan sa montujú a dokončujú v Českej republike. Spracovanie je špičkové vďaka precíznemu obrábaniu dielov na moderných CNC strojoch. Zásoby sú drevené. Na ostatné časti sa používa letecký hliník a oceľ najvyššej kvality.

Verzia Standard je najpredávanejším typom tejto zbrane. Zachováva ideálnu rovnováhu medzi dobrou manipuláciou, presnosťou a veľkosťou nábojnice. Na dĺžku meria len 705 mm, ale vďaka konštrukcii bullpup má vynikajúcu 460 mm dlhú hlaveň. Vzduchové pušky Taipan používajú najmä známe značky ako Česká Zbrojovka alebo Lothar Walther. Na ústí hlavne je vyrobený závit 1/2 UNF, na ktorý sa naskrutkuje účinný moderátor hluku. Streľba je preto prekvapivo tichá.

Nábojnica prebieha takmer po celej dĺžke pušky a je zakončená priehľadným manometrom Wika. Kapacita nábojnice je 291 cm3 vzduchu. Na montáž puškohľadu použijete 22 mm lištu weaver, ktorá sa nachádza v strede zbrane a je naklonená o 20 MOA, takže je ideálna na streľbu na veľké vzdialenosti.

Nakladanie sa vykonáva pomocou bočného pákového mechanizmu, ktorý je veľmi presný a ľahko sa ovláda. V tejto oblasti zaznamenal Taipan niekoľko dôležitých inovácií. Prvým je skutočnosť, že nemôžete dvakrát nabiť úderník, takže sa vám nemôže stať, že by ste náhodne zasekli hlaveň. Druhý sa týka priestoru hlavne a vzduchového otvoru, ktorý bol navrhnutý tak, aby zabránil deformácii strely. Nabíjaciu páku možno ľahko prevrátiť. Vďaka tomu je Taipan vhodný pre pravákov aj ľavákov.

Pri pohľade na spracovanie jednotlivých častí, napríklad spúšťacieho mechanizmu, uvidíte vysokú úroveň spracovania. Vďaka tomu prekonáva oveľa drahšie vzduchové pušky. Plne nastaviteľný spúšťový mechanizmus je jedným z najlepších, aké sa dnes dajú nájsť na vzduchovkách. Pred spúšťou je ručná poistka

.

Hmotnosť modelu Standard je 3350 g. Súčasťou balenia sú dva zásobníky, každý s kapacitou 10 výstrelov, redukcia na podávač jednotlivých výstrelov, ako aj adaptér na rýchle plnenie.


Hlavné výhody

- Dokonalé spracovanie
- Plne nastaviteľná spúšť
- Vysoká presnosť
- Vhodné pre pravákov aj ľavákov
- Hladké nabíjanie

Obsah balenia

  • Taipan Veteran Standart 6,35 mm
  • 2 ks zásobníkov
  • Plniaci kolík
  • Súprava tesnení
  • Jednosmerné zníženie

Videá (1)

Taipan Veteran

Parametre

Výrobca:
Taipan
Kalibre:
6,35 mm / .25
Úsťová rýchlosť:
260 m/s
Hmotnosť:
3350 g
Záruka:
24 měsíců
Energia: ?
75 J
Celková dĺžka:
705 mm
Strelivo:
Diabolky
Montážna lišta:
Ano
Dĺžka hlavne:
460 mm
Kapacita zásobníka:
10
Má zásobník:
Áno
Materiál pažby:
Lamino
Mieridlá:
Nie
Pohon:
PCP
Regulátor tlaku:
Áno

Pomáhame s výberom

Dotazy k produktu (0)

S produktom poradíme

Položte svoj dotaz

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz