skip_main skip_menu skip_search

PCP vzduchovky

Vzduchová puška Taipan Veteran Standard 6,35 mm červená

Taipan Veteran Standard je vzduchovka PCP s populárnou konštrukciou bullpup. Tento model má komoru kalibru 6,35 mm a pažbu červenej farby.
Viac informácií

Skladom > 20 ks, v piatok 7. 10. u vás

Možnosti dopravy

€ 1 531.7

Balistas Club

Za nákup tohoto produktu získate 1150 vernostných diaboliek. Viac o Balistas Club

Záruka:
24 měsíců
Výrobca:
Taipan
EAN:
8594198001816
Katalógový kód:
TAP19

Taipan Ďalšie produkty výrobcu

Popis produktu

Taipan Veteran je vynikajúcim príkladom vzduchovej pušky PCP s populárnou konštrukciou bullpup. Hoci korene značky siahajú na Ukrajinu, všetky vzduchovky Taipan sa montujú a dokončujú v Českej republike. Spracovanie je špičkové vďaka precíznemu obrábaniu dielov na moderných CNC strojoch. Zásoby sú drevené. Na ostatné časti sa používa letecký hliník a oceľ najvyššej kvality.

Verzia Standard je najpredávanejším typom tejto zbrane. Zachováva ideálnu rovnováhu medzi dobrou manipuláciou, presnosťou a veľkosťou nábojnice. Na dĺžku meria len 705 mm, ale vďaka konštrukcii bullpup má vynikajúcu 460 mm dlhú hlaveň. Vzduchové pušky Taipan používajú najmä známe značky ako Česká Zbrojovka alebo Lothar Walther. Na ústí hlavne je vyrobený závit 1/2 UNF, na ktorý sa naskrutkuje účinný moderátor hluku. Streľba je preto prekvapivo tichá.

Nábojnica prebieha takmer po celej dĺžke pušky a je zakončená priehľadným manometrom Wika. Kapacita nábojnice je 291 cm3 vzduchu. Na montáž puškohľadu použijete 22 mm lištu weaver, ktorá sa nachádza v strede zbrane a je naklonená o 20 MOA, takže je ideálna na streľbu na veľké vzdialenosti.

Nakladanie sa vykonáva pomocou bočného pákového mechanizmu, ktorý je veľmi presný a ľahko sa ovláda. V tejto oblasti zaznamenal Taipan niekoľko dôležitých inovácií. Prvým je skutočnosť, že nemôžete dvakrát nabiť úderník, takže sa vám nemôže stať, že by ste náhodne zasekli hlaveň. Druhý sa týka priestoru hlavne a vzduchového otvoru, ktorý bol navrhnutý tak, aby zabránil deformácii strely. Nabíjaciu páku možno ľahko prevrátiť. Vďaka tomu je Taipan vhodný pre pravákov aj ľavákov.

Pri pohľade na spracovanie jednotlivých dielov, napríklad spúšťacieho mechanizmu, uvidíte vysokú úroveň spracovania. Vďaka tomu prekonáva oveľa drahšie vzduchové pušky. Plne nastaviteľný spúšťový mechanizmus je jedným z najlepších, aké sa dnes dajú nájsť na vzduchovkách. Pred spúšťou je ručná poistka

.

Hmotnosť modelu Standard je 3350 g. Súčasťou balenia sú dva zásobníky, každý s kapacitou 10 výstrelov, redukcia na podávač jednotlivých výstrelov, ako aj adaptér na rýchle plnenie.


Hlavné výhody

- Dokonalé spracovanie
- Plne nastaviteľná spúšť
- Vysoká presnosť
- Vhodné pre pravákov aj ľavákov
- Hladké nabíjanie

Obsah balenia

  • Taipan Veteran Standard 6,35mm Red2ks zásobníkovPlniaci kolíkSada tesneníJednorazová redukcia

Videá (1)

Vzduchovka Taipan Veteran Standard 6,35mm Red

Parametre

Výrobca:
Taipan
Strelivo:
Diabolky
Kalibre:
6,35 mm / .25
Úsťová rýchlosť:
200 m/s
Energia: ?
75 J
Hmotnosť:
3350 g
Celková dĺžka:
705 mm
Dĺžka hlavne:
460 mm
Montážna lišta:
Ano
Má zásobník:
Áno
Kapacita zásobníka:
10
Materiál pažby:
Lamino
Mieridlá:
Nie
Pohon:
PCP
Regulátor tlaku:
Áno
Záruka:
24 měsíců

Pomáhame s výberom

Dotazy k produktu (0)

S produktom poradíme

Položte svoj dotaz

Podobné produkty

Doporučené články

Ako vybrať vzduchovku?

Vzduchovka je strelná zbraň využívajúca k fungovaniu stlačený vzduch. Pokiaľ máte viac ako 18 rokov, môžete si ju zaobstarať bez zbrojného preukazu.

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz