skip_main skip_menu skip_search

Jednoduché a spoľahlivé

Vzduchové pružinové pištole

Pomáhame s výberom

Pružinové vzduchové pištole sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí nechcú neustále dokupovať CO2 bombičky. Princíp je podobný ako pri dlhej pružinovej vzduchovke. Obvykle stačí hlaveň tzv. zlomiť a vložiť do nej jednu diabolku. Niektoré modely, napr. od firmy Crosman, majú dokonca zásobník a pružina sa naťahuje pomocou záveru podobne ako u ostrej pištole.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Vzduchová pištoľ Daisy Powerline 340 4,5mm

27x

Daisy Powerline 340 je vzduchová pružinová pistole, která byla na první pohled inspirována legendární Berettou 92.

Skladom > 50 ks, 24. - 25. 7. u vás

€ 35.3

Vzduchová pištoľ Gamo P 900 IGT 4,5 mm

2x

Vzduchová pištoľ Gamo P 900 určená na presnú športovú streľbu na krátke vzdialenosti. Úsťová rýchlosť tohto modelu je približne 95 m/s v závislosti od typu brokov.

Skladom > 20 ks, 24. - 25. 7. u vás

€ 78.9

Crosman Benjamin Trail NP Mark II 4,5mm

zdarma

3x

Klasická pružina je již nahrazená pístem, který je naplněný dusíkem, díky tomu je zbraň o hodně tižší a zpětný ráz je menší.

Skladom 12 ks, 24. - 25. 7. u vás

€ 146.4

Vzduchová pištoľ Ruger Mark IV 4,5 mm

4x

Mark IV je replika obľúbenej malokalibrovej pištole Ruger kalibru .22. Kvalitný polymérový rám pokrýva spoľahlivé kovové jadro. Tvoria ju najdôležitejšie súčasti vzduchovky – drážkovaná hlaveň, spúšťový mechanizmus a mechanické mieridlá. Rovnako ako jeho predchodca je veľmi presný. Zbraň nájde uplatnenie najmä pri výcviku a rekreácii.

Dočasne nedostupný

€ 71.0

Detail

Vzduchové pružinové pištole - VYBERTE SI Z PODKATEGÓRIÍ

PRUŽINOVÉ VZDUCHOVÉ PIŠTOLE

Pružinovky majú jednoduchú konštrukciu a vynikajú vysokou spoľahlivosťou. Nemá sa na nich príliš čo pokaziť a nemusíte sa starať ani o dostatok CO2 bombičiek alebo vzduchovú fľašu. Pružinu je nutné pred každým výstrelom ručne natiahnuť. Robí sa to buď zalomením hlavne, príkladom je Umarex Browning Buck Mark URX, alebo natiahnutím záveru ako pri pištoli Crosman S1911. Výkon nebýva extra závratný, ale na druhú stranu si vďaka tomu bezpečne zastrieľate aj v interiéri. Stačí si zaobstarať poriadny lapač brokov.

Doporučené články

Montáž a nastrelenie puškohľadu - ako na to

Poradíme vám s výberom montáže a dozviete sa ako nastreliť puškohľad, nech už sa ho chystáte pripevniť na vzduchovku či guľovnicu. Článok je určený hlavne pre strelcov začiatočníkov.

Lukáš Hajný,

Vzduchovky s tureckými koreňmi

Turecké vzduchovky predstavujú fenomén, ktorý stále evolvuje a neprestáva prekvapovať novými technickými riešeniami a nápaditými dizajnovými prvkami.

Ako sa starať o zbrane?

V tomto článku sa dozviete, prečo zbrane čistiť a ako pri tom postupovať. Povieme si tiež niečo k čistiacim a konzervačným prípravkom. Najprv si povieme, ako čistiť palné zbrane. Potom sa pustíme aj do čistenia plynoviek.

Lukáš Hajný,

Top 5 vzduchových pištolí

Tentoraz si predstavíme 5 najzaujímavejších vzduchových pištolí v našej ponuke. Či už ide o cenovo dostupnú manuálnu pružinovku, majstrovsky spracovaný revolver alebo repliky pištolí nerozoznateľné od skutočných, pre každého máme niečo.

Videorecenzia: Epic Airguns a model Two

V dnešnej videorecenzii sa zameriame na českú značku Epic Airguns a jej špičkovú modulárnu vzduchovku Epic Two, ktorú si môžete prispôsobiť k obrazu svojmu.

Marek Děngl,

Videoreport: ShotShow 2024

Pozrite sa s nami na to najlepšie a najzaujímavejšie, čo ponúka tohtoročná výstava Shot Show v Las Vegas v USA.

Marek Děngl,

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz

Pridajte sa k viac ako 100.000 odberateľom a získajte novinky, akcie a recenzie

Prihlásením súhlasíte so spracovaním osobných údajov.