skip_main skip_menu skip_search

Jednoduché a spoľahlivé

Vzduchové pružinové pištole

Pomáhame s výberom

Pružinové vzduchové pištole sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí nechcú neustále dokupovať CO2 bombičky. Princíp je podobný ako pri dlhej pružinovej vzduchovke. Obvykle stačí hlaveň tzv. zlomiť a vložiť do nej jednu diabolku. Niektoré modely, napr. od firmy Crosman, majú dokonca zásobník a pružina sa naťahuje pomocou záveru podobne ako u ostrej pištole.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Vzduchové pružinové pištole

Vzduchová pištoľ Ruger Mark IV 4,5 mm

4x

Mark IV je replika obľúbenej malokalibrovej pištole Ruger kalibru .22. Kvalitný polymérový rám pokrýva spoľahlivé kovové jadro. Tvoria ju najdôležitejšie súčasti vzduchovky – drážkovaná hlaveň, spúšťový mechanizmus a mechanické mieridlá. Rovnako ako jeho predchodca je veľmi presný. Zbraň nájde uplatnenie najmä pri výcviku a rekreácii.

Dočasne nedostupný

€ 71.1

Detail

Vzduchové pružinové pištole - VYBERTE SI Z PODKATEGÓRIÍ

PRUŽINOVÉ VZDUCHOVÉ PIŠTOLE

Pružinovky majú jednoduchú konštrukciu a vynikajú vysokou spoľahlivosťou. Nemá sa na nich príliš čo pokaziť a nemusíte sa starať ani o dostatok CO2 bombičiek alebo vzduchovú fľašu. Pružinu je nutné pred každým výstrelom ručne natiahnuť. Robí sa to buď zalomením hlavne, príkladom je Umarex Browning Buck Mark URX, alebo natiahnutím záveru ako pri pištoli Crosman S1911. Výkon nebýva extra závratný, ale na druhú stranu si vďaka tomu bezpečne zastrieľate aj v interiéri. Stačí si zaobstarať poriadny lapač brokov.

Doporučené články

Montáž a nastrelenie puškohľadu - ako na to

Poradíme vám s výberom montáže a dozviete sa ako nastreliť puškohľad, či už sa ho chystáte pripevniť na vzduchovku alebo guľovnicu. Článok je určený hlavne pre strelcov začiatočníkov.

Lukáš Hajný,

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz