Rady a návody
Ako plniť PCP vzduchovky
V tomto článku sa pozrieme na to, ako naplniť PCP vzduchovku. Pre tých, ktorí nie sú na tento proces zvyknutí, to môže byť trochu mätúce. Všetko preto vysvetlíme od začiatku.
##skip_main ##skip_menu ##skip_search
Mirka
Váš košík je prázdny
Pridajte do neho vybraný tovar. Premýšľate, kde začať?
Prehliadnite si najpredávanejšie kusy alebo našu poradňu.
Netradičné Pump Action prebíjanie robí streľbu veľmi zábavnou. Precízna
hlaveň Lothar Walther je zárukou vysokej presnosti.
Dlhodobo nedostupný
€ 559.7
Vzduchovka z produkcie tureckého výrobcu Hatsan s netradičným systémom prebíjania, ktorý pripomína skôr brokovnicu než vzduchovú pušku.
Práve Pump Action systém prebíjania robí streľbu veľmi zábavnou. Prebitie sa vykonáva pomocou predpažbia „pumpovaním“. Kartuša má kapacitu 180 ccm, čo vystačí približne na 100 rán. Regulátor je integrovaný priamo v kartuši.
Precízna 490 mm hlaveň Lothar Walther je zárukou vysokej presnosti. Ústie hlavne je opatrené závitom 1/2 UNF. Ako hlavný bezpečnostný prvok slúži automatická poistka, ktorá je ľahko dostupná palcom streleckej ruky. Výhodou tohto modelu je nastaviteľný spúšťový mechanizmus Quattro, pri ktorom možno nastaviť ako dráhu chodu, tak aj odpor.
Polymerová pažba s lícnicou Monte Carlo má výbornú ergonómiu a je vhodná pre pravákov aj ľavákov. Použitím polyméru došlo k citeľnému zníženiu hmotnosti celej zbrane. Na predpažbí sa nachádza 22mm montážna lišta, ktorú možno využiť na montáž dvojnožky.
Hatsan je vybavený modernými svetlovodnými TruGlo mieridlami s plne nastaviteľným hľadím. Ak zvažujete montáž puškohľadu, nebudete mať najmenší problém vďaka dvojitej 11 a 22 mm montážnej lište.
- Prebíjanie „pumpovaním“
- Svetlovodné mieridlá
- Dvojitá montážna lišta
- Nastaviteľná spúšť
Ohodnoťte tovar ako prvý a pomôžte iným s výberom.
Ohodnotením súhlasíte s pravidlami publikácie. Po ich overení bude recenzia obratom zverejnená.