##skip_main ##skip_menu ##skip_search

PCP vzduchovky

Vzduchovka Walther Rotex RM8 Varmint 4,5 mm

Pákou přebíjená větrovka s osmiranným zásobníkem, vyrobená s pověstnou německou precizností. Polymerová pažba je vhodná pro praváky i leváky.
Viac informácií

Dlhodobo nedostupný

€ 704.9

Chcem info na e-mail, až bude skladom

Odoslaním stráženia súhlasíte so spracovaním osobných údajov

Kaliber:
4,5 mm / .177
Strelivo:
Diabolky
Úsťová rýchlosť:
240 m/s
Energia:
16 J

Zobraziť ďalšie parametre

Záruka:
24 měsíců
Výrobca:
Walther
EAN:
4000844628343
Katalógový kód:
465.10.36

Walther Ďalšie produkty výrobcu

Podobné produkty

Sme špecialisti na voľne predajné zbrane

Popis produktu

Vzduchovka Walther Rotex RM8 Varmint kalibru 4,5 mm je vlajkovou loďou nemeckého výrobcu Umarex. Táto vetrovka dostala univerzálnu laminátovú pažbu vhodnú pre pravákov aj ľavákov. Presnosť streľby vám zaručí kvalitná hlaveň Lothar Walther s dĺžkou 500 mm. Jej ústie je vybavené závitom 1/2" UNF pre montáž moderátora hluku.

Kartuša má objem 0,2 l a maximálny plniaci tlak 200 barov. Jej plnenie vykonáte pomocou quickfill ventilu na spodnej strane predpažbia.

Vetrovka má k dispozícii zásobník, ktorý je vyrobený z kovu. S jeho pomocou môžete po sebe vypáliť osem výstrelov bez nutnosti vkladať diabolku do zbrane. Určite vás poteší aj športová spúšť, ktorá má regulovateľný odpor a nastaviteľnú dráhu.

Hlavným bezpečnostným prvkom vzduchovky je poistka. Aktivuje sa automaticky, zabráni náhodnému výstrelu z pušky.

Keďže na zbrani absentujú pevné mieridlá, potrebujete ju vybaviť kvalitnou optikou. Pre jej uchytenie slúži integrovaná 11 mm rybina.

Kľúčové vlastnosti vzduchovky Walther Rotex RM8 Varmint

  • presná hlaveň Lothar Walther
  • športová spúšť
  • automatická poistka
  • zásobník na 8 rán

Obsah balenia

  • Vzduchovka
  • Zásobník
  • Quickfill

Parametre

Výrobca:
Walther
Kaliber: ?
4,5 mm / .177
Strelivo:
Diabolky
Úsťová rýchlosť: ?
240 m/s
Energia: ?
16 J
Hmotnosť:
3870 g
Celková dĺžka:
950 mm
Dĺžka hlavne:
500 mm
Mieridlá:
Nie
Montážna lišta:
Ano
Má zásobník:
Áno
Kapacita zásobníka:
8
Materiál pažby:
Polymer
Regulátor tlaku: ?
Áno
Režim streľby:
Prebíjanie
Záruka:
24 měsíců

Doporučené strelivo (5)

Recenzie zákazníkov (0)

Ohodnoťte tovar ako prvý a pomôžte iným s výberom.

Pridať hodnotenie

Ohodnotením súhlasíte s pravidlami publikácie. Po ich overení bude recenzia obratom zverejnená.

Dotazy k produktu (1)

M
Michal, 20.06.2022
dobry den je mozne vzduchovku naplnit pumpouhill MK5 ?
M
Michal , 21.06.2022
Dobrý den, určitě je to možné, v kartuši u zbraně musí být ale počáteční tlak alespoň 50 bar. Od 0 to nepůjde.
S produktom poradíme

Položte svoj dotaz

Náhradné diely (1)

Doporučené články

Ako plniť PCP vzduchovky

V tomto článku sa pozrieme na to, ako naplniť PCP vzduchovku. Pre tých, ktorí nie sú na tento proces zvyknutí, to môže byť trochu mätúce. Všetko preto vysvetlíme od začiatku.

Ako sa starať o zbrane?

V tomto článku sa dozviete, prečo zbrane čistiť a ako pri tom postupovať. Povieme si tiež niečo k čistiacim a konzervačným prípravkom. Najprv si povieme, ako čistiť palné zbrane. Potom sa pustíme aj do čistenia plynoviek.

Lukáš Hajný,

Ako vybrať nástroj pre sebaobranu

Peprové spreje, elektrické paralyzéry, teleskopické obušky. Ktorý prostriedok sebaobrany je vhodný pre danú situáciu? To zistíte v tomto článku.

Bc. Michal Kuczaj,

Ako si zvoliť vhodné strelivo do vzduchovky

Ako vzduchovkové strelivo vám primárne poslúžia diabolky, olovené alebo oceľové BB broky. Každé z nich má svoje špecifické využitie. V nasledujúcich riadkoch si o strelive povieme viac.

Jan Kaleta,

Ako správne vybrať nôž?

Pri bojových nožoch je dôležitá prieraznosť. Na turistiku sa hodia skladné náradia. Pri survival výpravách musí nôž presekať aj ťažko prístupnú cestu. Zjednodušene – pravý nôž je ten, ktorý slúži vášmu účelu.

Marek Děngl,

Vzduchovky EPIC ONE

Dlho očakávané české vzduchovky EPIC ONE sú konečne tu! Pozrite sa s nami, aké varianty sú k dispozícii podľa kalibru, dĺžky hlavne, prevedenia kartuše a čo všetko si k nim môžete dokúpiť.

Bc. Michal Kuczaj,

TOP 5 - Nože

Každý nôž sa hodí na niečo iné a vybrať ten správny môže byť celkom fuška – najmä keď ich máme v ponuke stovky. Preto sme vybrali top 5 nožov, na ktoré sa môžete spoľahnúť.

Balistas,

Videorecenzia: Vzduchovka FX IMPACT M3

Tentoraz sme testovali streľbu z najobľúbenejšieho modelu švédskeho výrobcu FX Airguns – PCP vzduchovky FX Impact M3. Pozrite sa, ako to dopadlo.

Jan Kaleta,

Videoreport: ShotShow 2024

Pozrite sa s nami na to najlepšie a najzaujímavejšie, čo ponúka tohtoročná výstava Shot Show v Las Vegas v USA.

Marek Děngl,

Videorecenzia: Epic Airguns a model Two

V dnešnej videorecenzii sa zameriame na českú značku Epic Airguns a jej špičkovú modulárnu vzduchovku Epic Two, ktorú si môžete prispôsobiť k obrazu svojmu.

Marek Děngl,

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz

Neujde ti žiadna novinka ani akcia – prihlás sa na odber

Prihlásením súhlasíte so spracovaním osobných údajov.