Rady a návody
Ako plniť PCP vzduchovky
V tomto článku sa pozrieme na to, ako naplniť PCP vzduchovku. Pre tých, ktorí nie sú na tento proces zvyknutí, to môže byť trochu mätúce. Všetko preto vysvetlíme od začiatku.
##skip_main ##skip_menu ##skip_search
Mirka
Váš košík je prázdny
Pridajte do neho vybraný tovar. Premýšľate, kde začať?
Prehliadnite si najpredávanejšie kusy alebo našu poradňu.
Futuristický dizajn v kovovom prevedení s bočnou nabíjaciou pákou.
V kalibri 6,35 je vhodná na lov drobných škodcov.
Dočasne nedostupný
€ 1 319.0
Futuristický dizajn v kovovom prevedení s bočnou nabíjacou pákou. To je model Evanix Sniper X2. V kalibri 6,35 je vhodný na lov drobných škodcov. Pistolový úchop zaisťuje pohodlné držanie.
Zadná časť pažby je ukončená rovnou botkou s gumovou vrstvou. Dĺžku pažby je možné nastaviť a celková dĺžka zbrane sa potom pohybuje od 90 - 102cm. Jediná nekovová časť na modeli Sniper X2 je drevená lícnica, ktorá je výškovo nastaviteľná. Na uchytenie puškohľadu slúži 22mm weaver lišta. Rovnakú lištu nájdeme aj na spodnej strane, takže je možné pripevniť bipod.
Hlaveň je obalená v polyméri. Kevlarová fľaša s veľkým obsahom vzduchu, presnejšie 480cc, je dominantou tejto vetrovky.
Vzduchovky Evanix sú známe svojím precíznym a presným spracovaním, malou poruchovosťou a dobrou presnosťou. Pre rýchlu a pohodlnú streľbu je tu 10-ranový zásobník.
Maximálny pracovný tlak je 250 BARu.
Naša skúsenosť: Veľmi presná na dlhšie vzdialenosti. Veľký zásobník vzduchu zaručuje dostatok výstrelov.
Ohodnoťte tovar ako prvý a pomôžte iným s výberom.
Ohodnotením súhlasíte s pravidlami publikácie. Po ich overení bude recenzia obratom zverejnená.