skip_main skip_menu skip_search

Najstaršie plynové zbrane sveta

Fúkačky na šípky

Fúkačku milovali nindžovia, indiáni, domorodé kmene aj legendárni Indiana Jones. Čím okúzľuje dnešných užívateľov? Je krásne tichá a jednoduchá na použitie. Závodné aj rekreačné fúkačky, fúkačky pre deti aj dospelých, proste všetky druhy fungujú rovnako jednoducho. Zamierite, nadýchnete sa a šípka letí.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Fúkačka Barnett Spitfire 2ks

Set dvou dětských foukaček vybavených muškou s osmi šipkami zakončenými gumovou přísavkou. Součástí balení je papírový terč.

Dlhodobo nedostupný

€ 25.7

Detail

Fúkačka Venox 30" Camo 76cm

2x

Jednodílná foukačka o celkové délce 76 cm. Pro bezpečnější a lepší fouknutí je zde umístěn náustek. Foukačka je vybavená držákem šipek.

Dlhodobo nedostupný

€ 11.5

Detail

Fúkačka Venox 48" Camo 122cm

Foukačka v barvě Camo jednodílná. Foukačka je vybavena držákem šipek, který musíte před prvním použitím propíchnout aby šipky držely pevně.

Dlhodobo nedostupný

€ 15.4

Detail

Fúkačky - VYBERTE SI Z PODKATEGÓRIÍ

VZDUCH, KTORÝ FÚKNETE DO TRUBICE, VYMETIE STRELU VON

Fúkačku používali ako zbraň pôvodní obyvatelia Ázie, Afriky a Indie. Pôvodne s ňou lovili malé zvieratá a vtáky. Keď sa naučili aplikovať jed do šípky, trúfli si aj na väčšiu zver. A tiež na nepriateľov. Dnes sa fúkačky našťastie používajú k iným účelom.

LACNÁ REKREAČNÁ STREĽBA

Muži, ženy, deti. Fúkačka baví každého. Fúkanie je obľúbené hlavne v Japonsku, ktoré má viac ako 300 000 registrovaných športových fúkačov. Nechceme moralizovať. Len v rýchlosti pripomenieme: fúkačka na šípky sa dokáže premeniť v nebezpečnú zbraň. Nikdy s ňou na nikoho nemierte, deti nechajte fúkať len pod dohľadom.

ŠIPKY DO FÚKAČKY

Najpoužívanejšími sú kovové šípky, krátke aj dlhé. Hroty šípiek sú pekne ostré, dokážu sa zaryť do dreva, gumy aj plastu. Sila a dĺžka dostrelu závisí len na sile vášho dychu. Pre zaujímavosť: niektoré africké kmene ešte stále používajú šípky napustené jedom.

Doporučené články

Montáž a nastrelenie puškohľadu - ako na to

Poradíme vám s výberom montáže a dozviete sa ako nastreliť puškohľad, nech už sa ho chystáte pripevniť na vzduchovku či guľovnicu. Článok je určený hlavne pre strelcov začiatočníkov.

Lukáš Hajný,

Vzduchovky s tureckými koreňmi

Turecké vzduchovky predstavujú fenomén, ktorý stále evolvuje a neprestáva prekvapovať novými technickými riešeniami a nápaditými dizajnovými prvkami.

Ako sa starať o zbrane?

V tomto článku sa dozviete, prečo zbrane čistiť a ako pri tom postupovať. Povieme si tiež niečo k čistiacim a konzervačným prípravkom. Najprv si povieme, ako čistiť palné zbrane. Potom sa pustíme aj do čistenia plynoviek.

Lukáš Hajný,

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz