skip_main skip_menu skip_search

Zbrane bez zbrojného preukazu od výrobcu UTG

Zrušiť všetky filtre

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Bipod UTG Recon Flex KeyMod

Bipod UTG Recon Flex KeyMod je vyrobený z hliníka a má nôžky s nastaviteľnou výškou v 5 úrovniach a 5-stupňovou reguláciou polohy. Každá nôžka je zakončená gumovou topánočkou pre zaistenie väčšej priľnavosti.

Skladom 5 ks, 28. - 29. 5. u vás

€ 85.3

Bipod UTG Recon Flex M-LOK

Bipod UTG Recon Flex M-LOK je vyrobený z hliníka a má nôžky s nastaviteľnou výškou v 5 úrovniach a nastavením polohy v 5 polohách. Každá nôžka je zakončená gumovou topánočkou pre zaistenie väčšej priľnavosti.

Dočasne nedostupný

€ 110.7

Detail

Bipod UTG Big Bore Full Stability

Robustný hliníkový bipod s plne nastaviteľnými nohami a možnosťou naklonenia zbrane do všetkých uhlov, vhodný aj pre zbrane veľkého kalibru.

Dočasne nedostupný

€ 329.3

Detail

Tubus pažby UTG Pre AR 6-Position Mil-Spec

Tento model od amerického výrobcu UTG je určený pre zbrane z rodiny AR-15 a umožní vám nasadenie výsuvnej pažby. Tubus má celkom 6 pozícií na vysunutie pažby a jeho priemer zodpovedá štandardu Mil-Spec (priemer tubusu 29,21 mm).

Dočasne nedostupný

€ 42.0

Detail

Doporučené články

Montáž a nastrelenie puškohľadu - ako na to

Poradíme vám s výberom montáže a dozviete sa ako nastreliť puškohľad, nech už sa ho chystáte pripevniť na vzduchovku či guľovnicu. Článok je určený hlavne pre strelcov začiatočníkov.

Lukáš Hajný,

Vzduchovky s tureckými koreňmi

Turecké vzduchovky predstavujú fenomén, ktorý stále evolvuje a neprestáva prekvapovať novými technickými riešeniami a nápaditými dizajnovými prvkami.

Ako sa starať o zbrane?

V tomto článku sa dozviete, prečo zbrane čistiť a ako pri tom postupovať. Povieme si tiež niečo k čistiacim a konzervačným prípravkom. Najprv si povieme, ako čistiť palné zbrane. Potom sa pustíme aj do čistenia plynoviek.

Lukáš Hajný,

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz