skip_main skip_menu skip_search

Všetko pre mladých strelcov

Vzduchovky pre deti

Pomáhame s výberom

Dali sme dohromady tie najlepšie vzduchovky, ktoré zvládnu obsluhovať aj začínajúci strelci, samozrejme pod dohľadom dospelej osoby. Nie sú to len o vzduchovky pre deti. Tieto modely totiž zaručene vykúzlia úsmev na tvári strelcov všetkých vekových skupín a pomôžu zdieľať našu lásku k streľbe s ďaľšou generáciou.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

PCP vzduchovky

Vzduchovka Crosman Pumpmaster 760 SET 4,5mm

2x

Vzduchovka poháňaná stlačeným vzduchom, ktorý získate pumpovaním predpažbia. Nízka hmotnosť a dobrá cena sú hlavné výhody, vďaka ktorým sa hodí aj pre juniorov.

Skladom > 50 ks, v piatok 2. 6. u vás

€ 83.0

PCP vzduchovky

Vzduchovka Daisy Powerline 901 4,5mm

2x

Pumpovacia puška s možnosťou streľby oceľových brokov alebo diaboliek kalibru 4,5 mm. Celokovové telo dopĺňa predpažbie a pažba z odolného polyméru.

Skladom 1 ks, v piatok 2. 6. u vás

€ 75.0

CO2 vzduchovky

Vzduchovka ASG TAC4.5 4,5 mm

9x

Dánsky výrobca prichádza s CO2 puškou s oceľovým zásobníkom na guľôčky. Pištoľová rukoväť vhodná aj pre juniorov. Režim samonakladania.

Skladom 6 ks, v piatok 2. 6. u vás

€ 106.8

CO2 vzduchovky

Vzduchovka Crosman 1077 4,5mm

Zľava 10%

2x

Najpredávanejší model výrobcu Crosman. Ľahká plastová pažba, drážkovaná hlaveň a streľba so zásobníkom sú hlavné výhody modelu.

Skladom > 100 ks, v piatok 2. 6. u vás

€ 126.6 € 113.9

CO2 vzduchovky

Vzduchovka Crosman DPMS SBR Full Auto 4,5mm

Zľava 10%

2x

Vzduchová puška na bomby CO2. Model DPMS SBR je jednou z mála pušiek, ktoré môžu strieľať aj dávkou. Zážitok zo streľby umocňuje silný spätný ráz.

Skladom 5 ks, v piatok 2. 6. u vás

€ 277.3 € 249.6

PCP vzduchovky

Vzduchovka Crosman M4-177 SET 4,5 mm

Pažba tohto modelu je nastaviteľná do niekoľkých polôh, takže si ju môžete prispôsobiť podľa svojich predstáv. Replika slávnej útočnej pušky M4.

Skladom > 20 ks, v piatok 2. 6. u vás

€ 138.5

CO2 vzduchovky

Vzduchovka Crosman 1077 FreeStyle Gray 4,5 mm

Zľava 10%

4x

Jedna z najobľúbenejších vzduchových pušiek CO2 na trhu dostala nový a decentný kabát. Označenie FreeStyle je pre tento poloautomat celkom príhodné.

Skladom > 50 ks, v piatok 2. 6. u vás

€ 142.5 € 128.2

CO2 vzduchovky

Vzduchovka Sig Sauer MCX 4,5mm

5x

Vzduchovka funguje v režime SEMI-AUTO. Stačí natiahnuť záver pred prvým výstrelom a potom len natláčať spúšť.

Skladom 17 ks, v piatok 2. 6. u vás

€ 292.4

CO2 vzduchovky

Vzduchovka Crosman A4-P Full Auto 4,5 mm

Zľava 10%

Pripravte sa na zábavu, akú dokáže poskytnúť len automatická vzduchovka. Nezabudnuteľný zážitok zo streľby umocňuje spätný ráz.

Skladom > 50 ks, v piatok 2. 6. u vás

€ 253.5 € 228.2

Pružinové vzduchovky

Vzduchovka BSA V-Scout 4,5mm

1x

Klasicky lámaná vzduchovka BSA V-Scout je ako stvorená na rekreačnú streľbu na záhrade. Hneď po vzatí do rúk nás prekvapí svojou nízkou váhou. Samotná streľba je príjemná vďaka nízkemu výkonu do 5 J.

Dočasne nedostupný

€ 118.7

Detail

Detské vzduchovky - VYBERTE SI Z PODKATEGÓRIÍ

VZDUCHOVKY PRE DETI A DOSPELÝCH

Noví strelci sú budúcnosťou nášho športu a komunity, a preto je veľmi dôležité, aby vykročili správnou nohou. S prihliadnutím na potreby mladého strelca sme dali dohromady tie najlepšie vzduchovky s pohonom na CO2, pružinové a PCP vzduchovky, ktoré majú tie správne vlastnosti. Tieto modely zaručene vykúzlia úsmev na tvári strelcov všetkých vekových skupín a pomôžu zdieľať našu lásku k streľbe s ďalšou generáciou.

NAJLEPŠIE VZDUCHOVKY PRE ZAČIATOČNÍKOV

Ponúkame jeden z najlepších výberov na túto potrebu so zameraním na cenovú dostupnosť, bezpečnosť a kvalitu. Vyberte si z najdôveryhodnejších mien na trhu ako je Daisy, Crosman, Gamo, Umarex a ďalších. Náš výber vzduchoviek pre začiatočníkov má radu špecifikácií, ako sú rôzny kaliber, systém pohonu, režim streľby a druhy streliva, ktoré vám uľahčia výber. Pokiaľ máte nejaké dotazy týkajúce sa výberu vzduchovky, mrknite na článok v našej poradni alebo nás rovno kontaktujte. Vždy radi pomôžeme. Tu je niekoľko základných vecí, ktoré je potreba pri nákupe vzduchovky zvážiť.

DÔLEŽITÉ PARAMETRE PRE VÝBER DETSKEJ VZDUCHOVKY

Hmotnosť - pamätajte, že s ťažkou zbraňou sa ťažko zachádza. Do istej miery môže byť riešením oporná dvojnožka alebo strelecký vak.

Dĺžka - dĺžka je dôležitým faktorom pre pohodlnú manipuláciu so zbraňou.

Mechanizmus vzduchovky - vedú PCP a CO2, ale aj niektoré menej výkonné zlamovacie vzduchovky sú dobrým východiskom pre začiatočníkov.

Nabíjanie - napríklad CO2 vzduchovky vyžadujú k prebitiu minimum námahy a naviac väčšinou disponujú zásobníkom, ale nabiť silnú zlamovaciu vzduchovku môže byť pre omladinu problém.

Pevné mieridlá versus optika - ​​otvorené mieridlá sú základ, ktorý by mal s troškou tréningu zvládnuť každý začínajúci strelec. Pokročilí môžu uvažovať o vzduchovke s optikou.

BEZPEČNOSŤ NA PRVOM MIESTE

Pojem detská vzduchovka môže byť sám o sebe zavádzajúci. Vzduchovka je totiž v prvom rade zbraň, síce voľnopredajná od 18 rokov, ale stále zbraň. Môže spôsobiť škodu alebo ublížiť. Preto majte vaše ratolesti pri streľbe vždy pod kontrolou a dbajte na dodržiavanie bezpečnosti a pestovaní správnych steleckých návykov.

Doporučené články

Montáž a nastrelenie puškohľadu - ako na to

Poradíme vám s výberom montáže a dozviete sa ako nastreliť puškohľad, či už sa ho chystáte pripevniť na vzduchovku alebo guľovnicu. Článok je určený hlavne pre strelcov začiatočníkov.

Lukáš Hajný,

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz